Black Leather Jacket – Live bij miMuze

Datum: Zaterdag 30 augustus 2025
Start concert: 21:00 (zonder pauze)
Locatie: miMuze, Kalmthout
Tickets: €15 (voorverkoop) – €18 (kassa)

Een explosieve liveshow met Black Leather Jacket!

Op zaterdag 30 augustus 2025 brengt Black Leather Jacket hun rauwe energie en strakke garagepunk naar miMuze. Verwacht een set vol vuige riffs, meebrulbare refreinen en een ongefilterde dosis rock-‘n-roll. Na passages op Pukkelpop, Crammerock en Gladiolen is deze Antwerpse band helemaal klaar om de zomer knallend af te sluiten.

Black Leather Jacket brak door met de single Village People en bracht in 2023 hun tweede album Stinger uit. In 2024 doken ze opnieuw de studio in met producer Damien Vanderhasselt, met mixwerk door de Australische Michael Badger. Het resultaat? The Rush – een plaat die groter en agressiever klinkt dan ooit tevoren.

Zomersfeer bij miMuze

Bij goed weer gaat het concert door in openlucht, in een sfeervolle setting met onze gezellige zomerbar. De deuren openen om 20:00, zodat je vooraf al kan genieten van een drankje en de zomerse vibe.

Bij minder goed weer verplaatsen we de show naar binnen, waar onze concertzaal garant staat voor een stevige portie live-muziek en een topavond.

Ontdek Black Leather Jacket!

Wil je alvast kennismaken met Black Leather Jacket en hun muziek? Check hun muziek en volg ze op sociale media:



Aanmelden
*
*

Registreer